HIGH LIFE | II | Wnętrza domu

projekt sypialni artdesign

Wnętrza sypialni, łazienki i garderoby zostały w przestrzeni domu wyznaczone oddzielnym aneksem i dlatego zostały zaprojektowane jako spójna, harmonijna i przenikająca się całość. W pomyśle na design wnętrz pierwszoplanową rolę odgrywał styl, który miał nawiązywać do bryły budynku i jednocześnie wnosić do przestrzeni cechy nowoczesnych kompozycji, materiałów i rozwiązań. Zaprojektowane wnętrza są klasyczne w wyrazie, ponadczasowe i jednocześnie bardzo eleganckie. Sypialnia to duża, jasna przestrzeń, posiadająca wiele okien w układzie niesprzyjającym klasycznym rozwiązaniom. Dla zrównoważenia wielkości pomieszczenia łóżko wyposażone zostało w podwójną ramę zagłówka. Mebel na ekran TV oraz toaletka zostały zbudowane z ażurowej konstrukcji, która nadaje im lekkość i pozwala na ulokowanie ich w odsunięciu od ściany kolankowej, często na tle lub w sąsiedztwie okien. Nowoczesny design konstrukcji mebli doskonale koresponduje z formą znajdującej się w centrum kompozycji wnętrza lampy. Delikatne złocone ramy, obecne zarówno w sypialni, jak i w łazience oraz garderobie, są połączeniem nowoczesnej prostoty formy i eleganckiej klasyki. Łazienka jest przedłużeniem sypialni, pełni rolę salonu kąpielowego. Obie przestrzenie są od siebie oddzielone przeszkleniem, które można przesłonić zasłonami. Wanna wbudowana jest w podest, na którym znajduje się też biokominek. Ponadczasowe połączenie czerni i bieli w kompozycji materiałów z rysunkiem marmurów, wzbogacone o złote akcenty, nadaje wnętrzom wyszukany, elegancki charakter.

projektowanie wnętrz sypialnia

aranżacje wnętrz

wnętrza design

luksusowe projekty wnętrz

aranżacja sypialni

sypialnia z łazienka projekt

projekt łazienki

elegancka łazienka wnętrze

projekty wnętrz

łazienka przy sypialni

salon kąpielowy aranżacja

projektowanie wnętrz łazienek

łazienka projektant wnętrz

projektowanie wnętrz dom

aranżacje wnętrz łazienka

luksusowe wnętrza domów

garderoba przy sypialni

elegancka garderoba wnętrze

projekty wnętrz dom

eleganckie wnętrze garderoba

projektant wnętrz kraków

nowoczesny design wnętrza

wnętrza projekty

projektowanie wnętrz
Aranżacje wnętrz
- Zasady projektowania wnętrz
- Kolorystyka i oświetlenie
- Ergonomia

Publikacje autorstwa Jacka Niezgody, ARTDESIGN

Książka Aranżacje wnętrz podpowiada, jak zaprojektować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz: jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne, jak zbudować architekturę za pomocą oświetlenia i komfortowo urządzić łazienkę, sypialnię czy pokój dzienny.

Wymagającym inwestorom polecamy profesjonalny, kompleksowy i ponadczasowy projekt wnętrz. OFERTA ARTDESIGN >>>

Ten wpis został opublikowany w kategorii DOM i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.