Referencje

1. List referencyjny

ACCF | Biuro

Projekt przygotowany przez ARTDESIGN biuro projektowe i konsekwentnie zrealizowane wnętrza spełniają wszystkie nasze wymagania i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy – zarówno z ARTDESIGN, jak i z wszystkimi wykonawcami, których poleciło nam biuro. Architekci wykazali się wielką rzetelnością, dokładnością i sumiennością w realizacji zadań projektowych. Projekt został wykonany terminowo i w najwyższym standardzie. W trakcie realizacji uzyskaliśmy wsparcie ARTDESIGN w każdej sprawie.

Realizacja jest wiernym odzwierciedleniem projektu w każdym szczególe. Wnętrza spełniają nasze oczekiwania – są piękne, a nasi klienci zachwycają się nimi. Dlatego jesteśmy dumni, że podjęliśmy współpracę z biurem ARTDESIGN. Dzięki projektowi i realizacji znacznie wzrósł nasz prestiż oraz komfort pracy i jesteśmy wdzięczni za wszystko.

Z wielką przyjemnością udzielamy referencji ARTDESIGN biuro projektowe.

Monika Kawalec
Księgowość ACCF
www.accf.pl

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

2. List referencyjny

NIEBIESKIE MIGDAŁY | CAFE BISTRO

Polecamy biuro projektowe ARTDESIGN, które jest autorem aranżacji cafe bistro Niebieskie Migdały. Architekci zaprojektowali piękne i niepowtarzalne wnętrza z klimatem, tworząc wyjątkowe miejsce na mapie krakowskich kawiarni.

Wnętrze Niebieskich Migdałów oczarowało naszych klientów, czego najlepszym dowodem są ich opinie. Nasi goście docenili oryginalny design wnętrza:

„Miejsce na wstępie zrobiło na mnie świetne wrażenie. Lokal jest piękny, wnętrze przytulne, dopracowane w każdym detalu.” (*)

„Znalazłam Was przez przypadek i to był strzał w 10!!! Jestem oczarowana wnętrzem, oszołomiona!” (*)

„To chyba najładniejsza kawiarnia w mieście!” (*)

…a także przemyślaną koncepcję aranżacji, która stała się punktem wyjścia dla pomysłu na nazwę, identyfikację wizualną oraz menu Niebieskich Migdałów:

„Przede wszystkim naprawdę ładny i przemyślany wystrój wnętrza, gdzie dominuje mój ulubiony odcień niebieskiego. Gratuluję pomysłu i konsekwentnej kompozycji menu z nazwą lokalu i jego wystrojem, z przyjemnością będę wracać!” (*)

„Konsekwencja to to, co urzeka. Konsekwencja w wystroju wnętrza, doboru menu, a na finał konsekwencja wysublimowanego smaku.” (*)

Nade wszystko architektom udało im się osiągnąć to, co najważniejsze – zbudować niepowtarzalną atmosferę i stworzyć przytulne miejsce, w którym klienci będą mogli spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi lub odpocząć przy kawie, myśląc o niebieskich migdałach:

„Niebiańska kawiarnia :) Lokal super, wnętrze świetne, piękne-wygodne niebieskie kanapy, wszystko z gustem :) ” (*)

„Miejsce idealne na poranną kawę z książką na stoliku! Cisza i spokój, świetny wystrój, można oderwać się na chwilę od ciągłego pośpiechu.” (*)

„Piękny lokal, super klimat. Świetna miejscówka na randkę :) ” (*)

Polecamy projektantów z biura ARTDESIGN, ponieważ mają doskonałe wyczucie stylu i potrafią zaprojektować oryginalne wnętrza z klimatem. Poza tym mają świetny kontakt z klientem i bardzo dobrze odczytują jego potrzeby, a na każdym etapie realizacji służą profesjonalną pomocą.

* opinie klientów wykorzystane w referencjach pochodzą z oficjalnego FB Niebieskich Migdałów.
Joanna Falkowska-Misiak
Właściciel CAFE BISTRO
NIEBIESKIE MIGDAŁY

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

3. List referencyjny

MEDESTETIS Instytut Medycyny Estetycznej

Architekci z biura projektowego ARTDESIGN stworzyli kompleksowy projekt wnętrz kliniki medycyny estetycznej MEDESTETIS.

Polecamy biuro ARTDESIGN ponieważ zapewnia doskonałą jakość usług i niezwykłe designerskie projekty wnętrz. Architekci przygotowali dla nas kompleksowy projekt od A do Z, od układów funkcjonalnych poprzez wizualizacje po kompletne projekty wykonawcze wraz z zestawieniami materiałów potrzebnych do realizacji wnętrza.

Podczas pracy nad projektem kliniki projektanci wykazali się dużą elastycznością, wyczuciem i zrozumieniem złożonych potrzeb. Zaplanowali przestrzeń spełniającą wszystkie nasze oczekiwania, funkcjonalną i, co najważniejsze, wyróżniającą się doskonałym designem. Wnętrza kliniki są eleganckie i niepowtarzalne, co doceniają nasi klienci a także pracownicy.

Bardzo dobry kontakt z projektantami przełożył się na owocną współpracę. Architekci byli dostępni przez cały czas trwania realizacji projektu, poprzez Panel Inwestora ARTDESIGN i w ramach konsultacji mailowych i telefonicznych. Rysunki wykonawcze zostały przygotowane z dużą starannością, profesjonalizmem i dbałością o szczegóły.

Wszystkie powyższe kwestie sprawiają, że rekomendujemy i polecamy ARTDESIGN w projektach medycznych oraz wszelkich innych dotyczących architektury wnętrz osobom i firmom oczekującym najwyższej jakości.

dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda
Kierownik Instytutu MEDESTETIS

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

4. List referencyjny

CATWALK | Boutique

W pełni przekonani o znakomitej jakości designu wnętrz projektowanych przez architektów z biura ARTDESIGN architektura wnętrz, pragniemy polecić wspomniane biuro jako eksperta w projektowaniu przestrzeni usługowych.

Zleciliśmy w biurze ARTDESIGN wykonanie projektu wnętrza nowego salonu sprzedaży CATWALK, znajdującego się w Zakopanem przy ulicy Krupówki. Luksusowa lokalizacja salonu oraz jego wielkość – sklep zajmuje 3 kondygnacje – stanowiła duże wyzwanie dla projektantów. Poprosiliśmy o przygotowanie unikalnego projektu wnętrz, inspirowanego najlepszymi markami odzieży.

Architekci z biura ARTDESIGN znakomicie wywiązali się z tego zadania – stworzyli aranżację na światowym poziomie, nowoczesną i luksusową. Umiejętnie dobrali najwyższej jakości materiały, zaprojektowali meble i wszystkie elementy wyposażenia salonu. Zaplanowali oświetlenie podkreślające walory wnętrza i zapewniające doskonałą prezentację ekskluzywnych produktów naszych marek. Przewidzieli też w przestrzeni salonu istnienie stref VIP, zapewniających klientkom i osobom towarzyszącym najlepsze warunki obsługi, tak by zakupy były czystą przyjemnością.

Współpraca z ARTDESIGN układała się bardzo pozytywnie. Projektanci rozumieli nasze oczekiwania i proponowali atrakcyjne, nowatorskie rozwiązania projektowe. Pokazali, że potrafią łączyć wiedzę praktyczną, opartą na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, z kreatywnym, nieszablonowym myśleniem o przestrzeni architektonicznej. Przygotowali profesjonalną dokumentację projektową, zawierającą rysunki, opisy i zestawienia materiałów, oraz służyli pomocą na wszystkich etapach prac projektowych.

Dlatego gorąco polecamy biuro projektowe ARTDESIGN wszystkim firmom, którym zależy na oryginalnym, atrakcyjnym wizualnie i profesjonalnie przygotowanym projekcie wnętrz.

Katarzyna Doktór

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

5. List referencyjny

Medycyna DĄB | Wnętrza kliniki

Polecamy ARTDESIGN, profesjonalne biuro projektowe specjalizujące się w architekturze wnętrz, z którym współpracowaliśmy w związku z aranżacją wnętrz kliniki medycznej DĄB.

Opracowanie projektowe obejmowało recepcję z miejscem oczekiwania na wizytę oraz wnętrza gabinetów medycznych. Architekci z biura ARTDESIGN zaproponowali stylowe i nieoczywiste rozwiązania. Zaprojektowane wnętrza są jasne, co daje efekt czystości i sterylności, niezbędny w przypadku pomieszczeń kliniki medycznej. Harmonia kompozycji i barw podkreśla najwyższy poziom proponowanych usług medycznych. Wnętrza są jednak dalekie od banału i przeciętności. Głównym atutem stworzonej aranżacji jest efektowna gra przestrzenią architektoniczną, światłem i akcentami kolorystycznymi, zestawienie eleganckich materiałów oraz wkomponowanie w przestrzeń wyszukanych obrazów, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Projektanci ARTDESIGN nie tylko potrafią zaprojektować piękne, intrygujące wnętrza, ale też dysponują imponującą wiedzą techniczną i budowlaną oraz znajomością najnowszych rozwiązań. Opracowując projekt na nasze zlecenie, szybko rozpoznali nasze potrzeby i oczekiwania, działali z dużym zaangażowaniem, przez cały czas wykazywali inicjatywę i proponowali najlepsze alternatywne rozwiązania. Przygotowali atrakcyjne wizualizacje projektowanych wnętrz oraz dokumentację zawierającą precyzyjne rysunki, dokładne opisy i wskazówki dla wykonawców.

Sądzimy, że wnętrza kliniki DĄB są najlepszym dowodem wysokich kompetencji architektów z biura projektowego ARTDESIGN, które polecamy jako rzetelnego partnera we współpracy.

Piotr Bednarski

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

6. List referencyjny

LUISA SPAGNOLI | Boutique

Pełni uznania dla znakomitych aranżacji wnętrz stworzonych przez architektów z ARTDESIGN, polecamy to biuro projektowe przyszłym inwestorom. O wysokiej jakości projektów oraz współpracy z ARTDESIGN mieliśmy okazję przekonać się już po raz kolejny, podczas przygotowywania aranżacji wnętrza butiku Luisa Spagnoli.

Architekci z biura ARTDESIGN mają duże doświadczenie w projektowaniu ekskluzywnych wnętrz, co pokazali również przygotowując projekt naszego salonu sprzedaży. Zaproponowali oryginalne rozwiązania najwyższej jakości, podkreślające luksusowy charakter marki Luisa Spagnoli, i jednocześnie zadbali o to, by stworzyć wnętrze z charakterem. Wyraziste zestawienia kolorystyczne, odważny design i niesztampowe podejście do projektowania złożyły się na znakomity efekt końcowy. Zaprojektowane wnętrza są – podobnie jak markowa odzież, którą można znaleźć w naszym sklepie – niepowtarzalne i intrygujące, dzięki czemu odpowiadają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek.

Koncepcja wnętrza butiku od początku była doskonale przemyślana i dopasowana do zastanej architektury lokalu. Projektanci uważnie słuchali naszych uwag, byli dobrze przygotowani merytorycznie, mieli niezbędną wiedzę techniczną i znali najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz salonów sprzedaży. Przygotowali dokładne rysunki i opisy techniczne, dzięki którym realizacja projektu przebiegła bez zakłóceń.

Zaletą współpracy z biurem projektowym ARTDESIGN jest to, że korzysta się w nim z nowoczesnych narzędzi do projektowania oraz do komunikacji na linii projektant-inwestor. Tworzone przez architektów fotorealistyczne wizualizacje wnętrz bardzo wiernie pokazują, jak będzie wyglądało projektowane wnętrze po realizacji. Natomiast wykorzystywane w biurze ARTDESIGN narzędzie do komunikacji – interaktywna platforma projektu – usprawnia wymianę materiałów i zapewnia komfortową współpracę na etapie projektowym oraz wykonawczym.

Udana współpraca z architektami przy kolejnej już inwestycji umocniła nas w przekonaniu, że biuro projektowe ARTDESIGN gwarantuje stworzenie doskonałego projektu wnętrza i w pełni zasługuje na rekomendację.

Joanna Falkowska-Misiak

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

7. List referencyjny

TRZEJ KUCHARZE | Restauracja

Z przyjemnością polecamy usługi biura projektowego ARTDESIGN, które przygotowało dla nas projekt Restauracji Trzej Kucharze.

Architekci z biura ARTDESIGN wykazali się profesjonalizmem i kreatywnością w działaniu. Pokazali, że posiadają wiedzę na temat projektowania specyficznego typu wnętrza, jakim jest lokal gastronomiczny. Stworzony przez nich projekt jest zgodny ze standardami, spełnia wszystkie wymogi prawne i sanitarne oraz wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania projektowe dedykowane lokalom gastronomicznym. Architekci zaprojektowali wnętrza restauracji tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń i jej potencjał. Wzięli pod uwagę funkcje, jakie mają pełnić poszczególne pomieszczenia i szukali rozwiązań, które umożliwią sprawną i profesjonalną obsługę kelnerską.

Szczególnie warte podkreślenia jest cechujące architektów ARTDESIGN wyczucie smaku oraz posiadana przez nich umiejętność wydobycia z przestrzeni jej walorów estetycznych. W tworzeniu aranżacji wnętrza restauracji kluczowe jest stworzenie niepowtarzalnego nastroju i przyjaznej atmosfery, które sprawią, że goście, którzy raz odwiedzą lokal, będą chcieli do niego wrócić. W restauracji TRZEJ KUCHARZE udało się osiągnąć ten cel. Projekt łączy w sobie elegancję, wysmakowany design, oryginalną dekoracyjność i przytulność. Efekt został osiągnięty za sprawą przemyślanej kolorystyki, umiejętnie dobranego oświetlenia, wysokiej jakości materiałów i mebli oraz starannie wyselekcjonowanych elementów dekoracyjnych. Te ostatnie podkreślają luksusowy i zarazem przyjazny styl wnętrza.

Współpraca z biurem projektowym ARTDESIGN przebiegała bardzo dobrze. Architekci byli otwarci na nasze sugestie, wytrwale szukali idealnych rozwiązań, chętnie rozmawiali, doradzali i wyjaśniali założenia leżące u podstaw projektu. Przygotowali doskonałe rysunki z dokładnym opisem poszczególnych elementów projektu oraz fotorealistyczne wizualizacje, dzięki którym mieliśmy pewność, że zrealizowana aranżacja nie zawiedzie naszych oczekiwań. Poszczególne etapy prac zostały wykonane w ustalonych terminach, a architekci przez cały czas byli dostępni i dyspozycyjni.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić biuro projektowe ARTDESIGN jako rzetelnego, kompetentnego i bardzo zaangażowanego partnera we współpracy.

Jolanta Biela-Kalinowska

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

8. List referencyjny

POLAK MEBLE – salon sprzedaży

Pragniemy zarekomendować usługi biura projektowego ARTDESIGN, z którym nasza firma miała przyjemność współpracować w 2014 roku.

Biuro projektowe ARTDESIGN przygotowało na zlecenie firmy Polak Meble projekt wnętrz obejmujący przestrzeń wystawienniczą salonu meblowego, pomieszczenia biurowe, sale konferencyjną, gabinet prezesa i część komunikacyjną. Współpraca dotyczyła opracowania układów funkcjonalnych oraz projektów aranżacji wspomnianych wnętrz a także doboru materiałów i elementów wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy oraz z projektu wnętrza, który powstał dzięki niej. Architekci z biura ARTDESIGN udowodnili, że mają wszechstronną, praktyczną wiedzę i duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz dla wymagających inwestorów. Do każdego zadania podchodzą nieszablonowo i z pasją, starając się stworzyć projekt odzwierciedlający najnowsze trendy wnętrzarskie, ale jednocześnie oryginalny, świeży i inspirujący.

Projektując wnętrza dla naszej firmy, architekci pracowali z dużym zaangażowaniem, byli otwarci na nasze sugestie, wykazywali się inicjatywą i szukali innowacyjnych rozwiązań. Wykazali się też zrozumieniem naszych potrzeb i już w pierwszej koncepcji trafili w nasze gusta. Zaplanowali funkcjonalną, nowoczesną i atrakcyjną wizualnie przestrzeń, która znakomicie współgra z profilem działalności naszej firmy, a na tym szczególnie nam zależało. Elegancki i oryginalny design, przemyślana kompozycja oraz wysoka jakość zaproponowanych materiałów i najbardziej nowatorskie rozwiązania projektowe sprawiają, że wnętrza salonu meblowego i biura będą doskonałą wizytówką naszej firmy.

Usługi zostały wykonane w wyznaczonych harmonogramem terminach, zgodnie z najwyższymi standardami oraz naszymi oczekiwaniami. Staranna, przejrzysta dokumentacja projektowa zagwarantowała sprawną realizację projektu. Na pochwałę zasługuje też dobra komunikacja z architektami, którzy chętnie omawiali z nami nowe pomysły i inspiracje, przedstawiali plusy i minusy różnych możliwych rozwiązań oraz służyli radą na etapie prac wykonawczych.

Dziękujemy biuru projektowemu ARTDESIGN za owocną współpracę i z pełnym przekonaniem polecamy jego usługi wszystkim inwestorom poszukującym profesjonalnej pracowni projektowej.

Maciej Polak
Prezes Zarządu

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

9. List referencyjny

Hotel GRAFIT Bussines & Conference

Z prawdziwą przyjemnością polecamy ARTDESIGN architektura wnętrz jako wiarygodnego i kompetentnego partnera w projektowaniu wnętrz hotelowych.

Biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz jest autorem kompleksowego projektu wnętrz Hotelu Grafit Bussines & Conference w Kielcach, obejmującego 2000 m2 powierzchni, na którą składały się m.in. hol i recepcja z foyer, restauracja i sala bankietowa, lounge bar, wielofunkcyjna sala konferencyjna oraz wzorcowe pokoje i apartamenty. Współpraca obejmowała również nadzór autorski na każdym etapie, w zakres którego wchodziły m.in. wizyty na budowie oraz konsultacje z ekipami wykonawczymi.
Przyjęta w biznesplanie koncepcja hotelu biznesowo – konferencyjnego została przez ARTDESIGN doskonale odzwierciedlona w projekcie wnętrza hotelowego. Wspólnie zrealizowaliśmy nowoczesną i odważną przestrzeń wychodzącą poza przyjęte standardy estetyczne, przeznaczoną dla Gości biznesowych oczekujących wnętrz oryginalnych, o wysokiej jakości i klasie estetycznej. Wysoko oceniamy jakość projektu, dokumentację wykonawczą, profesjonalizm oraz zaangażowanie architektów wnętrz.

Współpraca z ARTDESIGN przez cały okres realizacji układała się bez zakłóceń, a końcowy efekt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zespół architektów ARTDESIGN posiada odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat branży hotelowej. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy ARTDESIGN jako rzetelnego partnera biznesowego do podobnych zadań projektowych.

Witold Szymański …….. Patrycja Figarska
Prezes Zarządu …………Dyrektor Hotelu

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

10. List referencyjny

Klinika stomatologiczna FRESHDENT

ARTDESIGN architektura wnętrz zaprojektowało dla nas wnętrze Kliniki Stomatologicznej Freshdent oraz objęło nadzorem autorskim i inwestycyjnym proces realizacji.

W wyniku dogłębnej analizy istniejącej przestrzeni i naszych potrzeb powstał projekt wnętrz w pełni odpowiadający naszym założeniom i planom oraz wymogom prawnym, jakim podlega tego typu działalność. Projekt obejmował część recepcyjną i łazienkę dla pacjentów, część medyczną z gabinetami m.in. stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii i protetyki stomatologicznej, implantologii i endodoncji oraz część socjalną i biurową. Dzięki kompleksowej współpracy z Artdesign powstały wnętrza optymalnie wykorzystujące istniejącą przestrzeń, eleganckie i nowoczesne, a równocześnie przyjazne i komfortowe dla Pacjentów. Powstałe wnętrza idealnie wpisują się w wizerunek naszej działalności medycznej, są spójne z naszą komunikacją wizualną i strategią marketingową.

Współpraca, począwszy od koncepcji i projektu wykonawczego po nadzór autorski, przebiegała sprawnie i terminowo. Zespół doświadczonych projektantów służył fachową pomocą, umiejętnie rozwiązując skomplikowane problemy projektowe i wykonawcze, dzięki czemu możliwa była szybka realizacja zamierzeń inwestycyjnych. Profesjonalizm oraz duże zaangażowanie architektów sprawiły, że powstały wnętrza o wysokim poziomie designu, a jednocześnie funkcjonalne i ergonomiczne.

Polecamy ARTDESIGN architektura wnętrz jako rzetelne i profesjonalne biuro projektowe w zakresie wnętrz medycznych.

Lek. stom Michał Kuśnierz

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

11. List referencyjny

OPEN Medical Centrum terapii i rozwoju

Biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz wykonało na nasze zlecenie kompleksowy projekt wnętrz centrum medycznego Open Medical wraz z nadzorem autorskim, doborem wszystkich materiałów i elementów wyposażenia wnętrz oraz koordynacją prac wszystkich ekip branżowych.

Biuro ARTDESIGN zaproponowało nam bardzo czytelny, przemyślany i ergonomiczny układ funkcjonalny, maksymalnie wykorzystujący przestrzeń użytkową, intrygującą i nowoczesną koncepcję wnętrz o charakterze medycznym, a równocześnie przyjaznych i komfortowych dla pacjentów wraz z wyrazistą identyfikację wizualną.
Wykonany przez ARTDESIGN projekt wnętrz obejmował projekt funkcjonalny zgodny ze szczegółowymi przepisami prawa dotyczącymi gabinetów medycznych i optymalnie wykorzystujący powierzchnię użytkową, autorską koncepcję opartą na zaproponowanej przez ARTDESIGN idei „przyjaznego gabinetu medycznego”, projekt budowlany, poszczególne projekty branżowe, dobór wszystkich materiałów i elementów wyposażenia, nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji oraz spójną identyfikację wizualną.
Dokumentacja projektowa została opracowana bardzo starannie, zgodnie z najwyższymi standardami, obejmowała dokładne rysunki i instrukcje dla poszczególnych branż i ekip wykonawczych oraz fotorealistyczne wizualizacje, opcjonalne zestawienie materiałów i elementów wyposażenia wraz z cenami i wykazem alternatywnych miejsc zakupu.
Zaproponowany projekt wnętrz od początku w pełni respektował założony przez inwestora budżet i do końca procesu inwestycyjnego biuro ARTDESIGN rygorystycznie pilnowało założonego terminu i ram finansowych inwestycji.

Przez cały okres współpracy do dyspozycji inwestora pozostawał zespół architektów ARTDESIGN twórczo, rzetelnie i terminowo uwzględniający wszelkie uwagi inwestora, został również stworzony indywidualnie dedykowany wirtualny panel obsługi, który dzięki umożliwieniu inwestorowi i wykonawcom dostępu w dowolnym miejscu i czasie do wszystkich rysunków i zestawień znacznie ułatwiał i przyspieszał realizację inwestycji.
Dzięki współpracy z biurem ARTDESIGN powstały wnętrza o wysokim standardzie funkcjonalnym i użytkowym, oryginalnych rozwiązaniach estetycznych oraz wyrazistym charakterze, które cieszą naszych pacjentów i pracowników.

Z przyjemnością rekomendujemy biuro projektowe ARTDESIGN architektura wnętrz jako wiarygodnego, profesjonalnego i kreatywnego partnera, który dba o wysoką jakość estetyczną projektów oraz wykazuje szczególne zrozumienie dla potrzeb inwestora i założeń projektowanej przestrzeni przy ścisłym zachowaniu dyscypliny ekonomicznej i terminów zakończenia inwestycji.

Magdalena Soszyńska

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

12. List referencyjny

Hotel DUNAJEC. Restauracja

W 2013 roku z pomocą biura projektowego ARTDESIGN przeprowadziliśmy modernizację restauracji w hotelu Dunajec. Współpraca obejmowała kompleksowy projekt wnętrz restauracji oraz dobór materiałów i wyposażenia.

Naszym głównym założeniem było stworzenie nowoczesnej restauracji, która nie tylko będzie pełnić funkcję restauracji hotelowej, ale będzie również miejscem spotkań biznesowych, lunchów, imprez okolicznościowych. Projekt wnętrz przygotowany przez architektów z ARTDESIGN spełnił wszystkie postawione wymagania, zaprojektowana przestrzeń odpowiada naszym potrzebom, jest ergonomiczna i funkcjonalna, a oryginalny design zapada w pamięci naszych klientów.

Architekci wnętrz z ARTDESIGN wykazali się dużym zaangażowaniem nie tylko na etapie projektowania, ale również podczas realizacji projektu wnętrz. Dzięki dobrej organizacji pracy, elastyczności zespołu projektowego, szybkiej reakcji na pytania ze strony wykonawców możliwe było przeprowadzenie prac remontowych zgodnie z założonym harmonogramem. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować ARTDESIGN biuro projektowe przyszłym inwestorom.

Piotr Mazurek
Właściciel Obiektu

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

13. List referencyjny

TOR-KRAK Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych Sp z o.o.

Przedsiębiorstwo TOR-KRAK miało przyjemność współpracować z ARTDESIGN biuro projektowe podczas realizacji wnętrza nowej siedziby firmy w Krakowie. Współpraca obejmowała kompleksowy projekt aranżacji wnętrz biurowych, rozwiązania funkcjonalne pomieszczeń technicznych wraz z doborem materiałów, nadzór nad realizacją i przebiegiem prac budowlano-remontowych.

Biuro ARTDESIGN w sposób bardzo rzetelny i terminowy wywiązało się z powierzonych zadań. Dokumentacja projektowa została sporządzona profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół. Również na etapie realizacji wnętrza architekci wykazali się dużym zaangażowaniem, zapewniając pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, doradztwo w dobrze wyposażenia.
Indywidualne podejście do zadania projektowego, kreatywność architektów zaowocowała projektem wnętrza funkcjonalnego, wizualnie atrakcyjnego i spójnego z ustalonym wizerunkiem firmy.

Z całym przekonaniem możemy polecić biuro projektowe ARTDESIGN jako solidnego partnera, eksperta w dziedzinie projektowania wnętrz biurowych.

Wiesław Niedziela
Prezes Zarządu

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

14. List referencyjny

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA

Biuro projektowe ARTDESIGN przygotowało na zlecenie LKN Farmona projekt architektury wnętrz nowej siedziby firmy przy ul. Jugowickiej w Krakowie.
Współpraca obejmowała: kompleksowy projekt wnętrz przestrzeni biurowych o łącznej powierzchni 370 m2, projekt elewacji budynku, a także uczestnictwo w realizacji w roli inwestora zastępczego.

Zaproponowane przez architektów rozwiązania funkcjonalne umożliwiły maksymalne dopasowanie przestrzeni do naszych potrzeb. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, wykorzystaniu nowoczesnych materiałów wnętrza biur są przyjazne dla użytkowników, ergonomiczne i funkcjonalne. Zaproponowana aranżacja wnętrza nawiązuje do identyfikacji wizualnej firmy i idealnie komponuje się w nowoczesną wizję i strategię rozwoju firmy.

Dokumentacja projektowa została opracowana z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz naszymi wytycznymi i sugestiami. Architekci wnętrz wykazali się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w nadzór nad realizacją, w koordynację prac wykonawców i uzgodnienia z rzeczoznawcami, co umożliwiło oddanie biurowca w założonym terminie.

Dyspozycyjność zespołu projektowego, terminowość realizowanych działań ugruntowały naszą opinię o biurze projektowym ARTDESIGN jako profesjonalnym, godnym zaufania partnerze biznesowym. Wyrażamy nadzieję, że w przyszłości będziemy kontynuować współprace na równie wysokim poziomie.

Maria Waliczek
Prezes Zarządu

Możliwość komentowania jest wyłączona.