WELCOME TO THE JUNGLE | I | Wnętrza apartamentu

projekty wnętrz

Koncepcja projektu wnętrza apartamentu została przygotowana z myślą o oczekiwaniach młodych mieszkańców, którzy prowadzą aktywny tryb życia i lubią spędzać czas z przyjaciółmi. Założeniem projektowym było, aby design wnętrza odzwierciedlał nowoczesny styl życia i cechy mieszkańców – młodość, aktywność, zamiłowanie do designerskich form i rozwiązań. Inwestorom zależało na tym, aby wnętrza wyróżniały się nowoczesnym stylem i miały unikalny, elegancki wygląd.Strefa dzienna, salon, jadalnia i kuchnia tworzą dużą otwartą przestrzeń, w której można przyjmować gości i wspólnie spędzać czas. Podłoga i ściana za panelem TV jest wykończona płytką z wyrazistym rysunkiem naturalnego alabastru. Płytka ta nadaje wnętrzu niepowtarzalny, elegancki i dynamiczny charakter. Inne elementy wnętrza mają maksymalnie uwydatnić te cechy. Wyspa kuchenna została wykonana z kamienia nawiązującego swym wzorem oraz intensywnością do płytek na podłodze. Zabudowa meblowa została zaprojektowana jako duże bryły, które są tłem dla lżejszych, ażurowych konstrukcji – ramy wokół okapu czy lamp w jadalni, stołu z blatem ze szkła itp. Również sofa w salonie, z siedziskami na chromowanych stelażach, została „oderwana” od podłogi. Duży obraz za stołem w jadalni stanowi ciekawy i nieoczywisty akcent w nowoczesnym wnętrzu.

aranżacje wnętrz mieszkania

projektowanie wnętrz salon

projektanci wnętrz domów mieszkań

aranżacje wnętrz jadalni

nowoczesny salon aranżacja wnętrz

luksusowe aranżacje wnętrz

projekty wnętrz nowoczesnych mieszkań

aranżacja wnętrz mieszkania

nowoczesna kuchnia projekty

kuchnia z wyspa wnętrza

luksusowe wnętrza projekty

designerskie aranżacje wnętrz

czarna nowoczesna kuchnia

projektowanie wnętrz

aranżacja wnętrza nowoczesnego apartamentu

projekty wnętrz aranżacje

projektowanie wnętrz

aranżacje wnętrz design

gabinet w domu aranżacja wnętrz

luksusowe wnętrza aranżacje

projekty wnętrz mieszkań

nowoczesne biuro aranżacja

projekty wnętrz biur

aranżacje wnętrz łazienek

luksusowe wnętrza łazienki

projektowanie wnętrz
Aranżacje wnętrz
- Zasady projektowania wnętrz
- Kolorystyka i oświetlenie
- Ergonomia

Publikacje autorstwa Jacka Niezgody, ARTDESIGN

Książka Aranżacje wnętrz podpowiada, jak zaprojektować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz: jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne, jak zbudować architekturę za pomocą oświetlenia i komfortowo urządzić łazienkę, sypialnię czy pokój dzienny.

Wymagającym inwestorom polecamy profesjonalny, kompleksowy i ponadczasowy projekt wnętrz. OFERTA ARTDESIGN >>>

Ten wpis został opublikowany w kategorii APARTAMENT i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.