Klinika Stomatologiczna FRESHDENT realizacja.

klinika stomatologiczna projekty wnetrz

http://freshdent.pl/

List referencyjny:

Klinika stomatologiczna Freshdent

ARTDESIGN architektura wnętrz zaprojektowało dla nas wnętrze Kliniki Stomatologicznej Freshdent oraz objęło nadzorem autorskim i inwestycyjnym proces realizacji.

W wyniku dogłębnej analizy istniejącej przestrzeni i naszych potrzeb powstał projekt wnętrz w pełni odpowiadający naszym założeniom i planom oraz wymogom prawnym, jakim podlega tego typu działalność. Projekt obejmował część recepcyjną i łazienkę dla pacjentów, część medyczną z gabinetami m.in. stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii i protetyki stomatologicznej, implantologii i endodoncji oraz część socjalną i biurową. Dzięki kompleksowej współpracy z Artdesign powstały wnętrza optymalnie wykorzystujące istniejącą przestrzeń, eleganckie i nowoczesne, a równocześnie przyjazne i komfortowe dla Pacjentów. Powstałe wnętrza idealnie wpisują się w wizerunek naszej działalności medycznej, są spójne z naszą komunikacją wizualną i strategią marketingową.

Współpraca, począwszy od koncepcji i projektu wykonawczego po nadzór autorski, przebiegała sprawnie i terminowo. Zespół doświadczonych projektantów służył fachową pomocą, umiejętnie rozwiązując skomplikowane problemy projektowe i wykonawcze, dzięki czemu możliwa była szybka realizacja zamierzeń inwestycyjnych. Profesjonalizm oraz duże zaangażowanie architektów sprawiły, że powstały wnętrza o wysokim poziomie designu, a jednocześnie funkcjonalne i ergonomiczne.

Polecamy ARTDESIGN architektura wnętrz jako rzetelne i profesjonalne biuro projektowe w zakresie wnętrz medycznych.

Lek. stom Michał Kuśnierz

Wizualizacja projektu:
http://www.projekty-wnetrza.com/medyczne/freshdent-nowoczesna-przestrzen-medyczna/

Ten wpis został opublikowany w kategorii MEDYCZNE i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.