Rezydencja Andrychów – pokoje dzieci

W pierwszych latach życia dziecko zdobywa doświadczenia, które kształtują jego stosunek do siebie i świata. Należy zwrócić uwagę, aby dom, w którym przebywa był dostosowany do jego potrzeb i wymagań, aby był dla niego atrakcyjny i bezpieczny. Wpływ domu rodzinnego i otoczenia ma olbrzymie znaczenie, gdyż dziecko bezkrytyczne asymiluje to, co najbliższy świat mu oferuje. Dlatego tak ważny jest mądry wybór tego, co jako rodzice oferujemy naszym dzieciom i jaki użytek one z tego zrobią.
Małe i nieporadne wymagają ochrony, dorastające i samodzielne potrzebują prywatności. We współczesnych domach obserwuje się tendencję do wydzielania z powierzchni domu aneksu dziecięcego, z pokojami wyposażonymi w łazienki i garderoby, salonikiem do przyjmowania gości, a często i z aneksem kuchennym. Najważniejszym celem jest stworzenie przestrzeni zapewniającej poczucie bezpieczeństwa, wygody i dobrych warunków sprzyjających rozwojowi młodego mieszkańca. Dom jest miejscem nauki i wypoczynku.

  wnętrze pokoju dla dziecka - luksusowe projekty wnętrz

  pokój dla dziewczynki - projekt wnętrza

  projekt wnętrza pokoju dziecięcego

  aranżacja wnętrza pokoju dla dziewczynki

  nowoczesne wnętrze pokoju dla dziecka

  designerski projekt wnętrza pokoju dziecięcego

  projekt wnętrz pokoju dla chłopca

  Zobacz więcej:
  http://www.projekty-wnetrza.com/artdesign/nowy-projekt-wnetrz-rezydencji-w-andrcyhowie/
  a także:
  http://www.artdesign.pl/?t=realizacje/88b
  http://www.artdesign.pl/?t=realizacje/89b

  Ten wpis został opublikowany w kategorii REZYDENCJA i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  Możliwość komentowania jest wyłączona.