HIGH LIFE | I | Wnętrza domu

projekt wnetrz domu

Założeniem projektowym było stworzenie przestrzeni, która będzie połączeniem nowoczesności z elegancją i subtelnym, wyszukanym designem. Zaprojektowane wnętrza cechuje lekkość i konsekwencja w doborze kolorów, materiałów i form. We wnętrzu dominuje jasna, stonowana kolorystyka – biele, szarości i beże – której dopełnieniem są złote dodatki i czarne akcenty, podkreślające kompozycję aranżacji. W salonie kominek oraz ściana z telewizorem są wykończone tym samym kamieniem, a ściany dekoracyjną tapetą. Szczególnie efektownym elementem w salonie jest duża lampa mająca postać okręgów. Jej forma doskonale koresponduje z lekką konstrukcją krętych schodów prowadzących na piętro. Elementy te wizualnie łączą przestrzeń parteru i piętra, podkreślając walory wysokiego wnętrza z antresolą. Forma okręgu powtarza się również w podstawie stołu w jadalni oraz innych elementach dekoracyjnych, tworząc wrażenie harmonii.W projekcie kuchni biel została przełamana złotymi elementami. Wykreowane w ten sposób wnętrze jest pełne światła, subtelne i eleganckie. Podobny charakter ma łazienka na parterze. Sypialnia jest przestrzenią jasną, spokojną i elegancką. Srebrna tapeta imitująca skórę krokodyla nadaje wnętrzu wyrazisty charakter, z kolei tapicerowana ściana – wrażenie miękkości i przytulności, tak ważne w projektowaniu sypialni.

luksusowe aranzacje wnetrz

projektowanie wnetrz

projektant wnetrz krakow

projekt salonu nowoczesny

salon z jadalnia wnetrze

architektura wnetrz projekty

projekt jadalni

designerskie projekty wnetrz

projekt kuchni

projektowanie wnętrz kuchni

architekt wnętrz aranżacje

luksusowa kuchnia aranżacja

biala kuchnia projekt

eleganckie aranzacje wnetrz

prestizowe wnetrza projekty

bialo zlota lazienka

luksusowa lazienka projekt

wyszukane projekty wnętrz łazienek

wnetrza domu antresola

luksusowy dom wnetrza

architekci wnetrz dom

projekty sypialni artdesign

luksusowa aranzacja sypialni

niezwykle projekty wnetrz

jasna sypialnia wnetrze

elegancka garderoba projekt

luksusowy dom garderoba

projektowanie wnetrz garderoba

projektowanie wnętrz
Aranżacje wnętrz
- Zasady projektowania wnętrz
- Kolorystyka i oświetlenie
- Ergonomia

Publikacje autorstwa Jacka Niezgody, ARTDESIGN

Książka Aranżacje wnętrz podpowiada, jak zaprojektować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz: jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne, jak zbudować architekturę za pomocą oświetlenia i komfortowo urządzić łazienkę, sypialnię czy pokój dzienny.

Wymagającym inwestorom polecamy profesjonalny, kompleksowy i ponadczasowy projekt wnętrz. OFERTA ARTDESIGN >>>

Ten wpis został opublikowany w kategorii DOM i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.